Na tomto mieste by mal byť môj profesijný životopis, aby ste mali o mne predstavu. Úprimne a krátko povedané, verím, že v prípade Vášho záujmu si môžeme sadnúť na šálku kávy a vzájomne sa spoznať. Internet je síce skvelé médium, ale osobný kontakt je neoceniteľný :) Aby ste ma aspoň trochu spoznali, tak tu je niekoľko poznámok o tom čo chcem a čo mám rád.

 

 


Čo chcem:

 

Kým sa osobne stretneme, chcem aby ste vedeli, že

 

 

- chcem robiť dobré fotografie

 

- chcem zdokumentovať každý cenný okamih

 

- chcem uchovať krásu

 

- chcem zachytiť jedinečnú atmosféru

 

 

 

Áno, tieto slová sú možno vznešené 

Ale rovnako je aj Váš svadobný deň

 

Čo mám rád:

  

Túlanie sa po slovenských horách. Len s ľahkým batohom a bez konkrétneho cieľa. To je úžasný pocit slobody. Čím ďalej od civilizácie, tým lepšie. Ešte že na Slovensku máme stále nádherné miesta, kde sa dá zabudnúť na všetky starosti a vnímať len čistú a podmanivú krásu prírody. Samozrejme, že aj prostredníctvom fotoaparátu.

 

Moja Bafina ma sprevádza skoro všade na mojich cestách. Má nekonečnú trpezlivosť keď poslušne čaká kým dofotím, zbalím foťák a statív a znova to všetko vyberám z batoha po 50 metroch cesty. Prechádzky s ňou sú pre mňa psychická hygiena kedy rozmýšľam nad mojimi novými fotografickými projektmi.

 

Skauting mi dal priateľov na celý život, úžasné zážitky a chuť neustále na sebe pracovať a prekonávať sa. Aj keď aktívnu činnosť v skautingu už mám pomaly za sebou, každoročné skautské tábory sú pre mňa tou najlepšou dovolenkou.

 

Divadlo ma zaujíma už od prvého predstavenie čo som videl ešte ako malý chlapec. Je pre mňa fascinujúce médium, ktoré súčasne útočí na diváka obrazom, textom, hudbou a neopakovateľnou atmosférou. Na niektoré predstavenia som schopný isť aj tri krát :-)

 

Cyklistika nie je pre mňa len športová aktivita, ale aj spôsob ako spoznávať krajinu, vyvetrať  si hlavu a zažiť aj troch adrenalínu. V garáži mám zaparkovaný cestný aj horský bicykel.

 

Gitara je „malý orchester“, dokáže doprovodiť každú pesničku a vyrobiť super atmosféru. Hrám 16 rokov.

 

 

Ďakujem veľmi za Váš záujem o to čo robím a čo mám rád. Dúfam, že budeme mať možnosť  zdielať spoločnú radosť niekedy v budúcnosti

 

Martin